Žiedai

Žalioji tulpė Žalioji tulpė Žalioji tulpė

Žalioji tulpė

28,00 €

Autorinis rankų darbo bronzinis žiedas. Papuoštas išskirtiniai tulpės formos žiedeliu ir jo viduryje įsitaisiusiu žalios spalvos stikliuku. Nuostabus žiedo dizainas tiks ir vakarėliui ir draugių susitikimui. Originali puošmena ir dovana bet kokiai svarbiai progai, o taip pat 8-ųjų bronzinių vestuvių metinėms.

 • Žiedo dydis 18-18,5
(0/50)
Stiklo lašelis gėlėje Stiklo lašelis gėlėje Stiklo lašelis gėlėje

Stiklo lašelis gėlėje

38,00 €

Autorinis rankų darbo bronzinis žiedas. Papuoštas išskirtiniai gėlės formos žiedeliu ir jo viduryje įsitaisiusiais spalvotais stikliukais. Nuostabus žiedo dizainas tiks ir vakarėliui ir draugių susitikimui. Originali puošmena ir dovana bet kokiai svarbiai progai, o taip pat 8-ųjų bronzinių vestuvių metinėms.

 • Žiedo dydis 18,5-19
(0/50)
Stiklinė gėlė Stiklinė gėlė Stiklinė gėlė

Stiklinė gėlė

38,00 €

Autorinis rankų darbo bronzinis žiedas. Papuoštas išskirtiniai gėlės formos žiedu ir gintaro spalvos stikliuku. Nuostabus žiedo dizainas tiks ir vakarėliui ir draugių susitikimui. Originali puošmena ir dovana bet kokiai svarbiai progai, o taip pat 8-ųjų bronzinių vestuvių metinėms.

 • Žiedo dydis 20-20,5
(0/50)
Lietos bronzos žiedas Lietos bronzos žiedas Lietos bronzos žiedas

Lietos bronzos žiedas

38,00 €

Autorinis rankų darbo bronzinis žiedas. Papuoštas išskirtiniais, lietos bronzos ornamentais, bei gelsvos spalvos stikliuku. Madingas žiedo dizainas tiks ir vakarėliui ir draugių susitikimui. Originali puošmena ir dovana bet kokiai svarbiai progai, o taip pat 8-ųjų bronzinių vestuvių metinėms.

 • Žiedo dydis 18,5
(0/50)
Lietos bronzos abstrakcija Lietos bronzos abstrakcija Lietos bronzos abstrakcija

Lietos bronzos abstrakcija

28,00 €

Autorinis rankų darbo bronzinis žiedas. Papuoštas išskirtiniais ornamentais kurie yra abstraktūs ir suteikia elegantiškumo. Žiedo dizainas tiks ir vakarėliui ir draugių susitikimui. Originali puošmena ir dovana bet kokiai svarbiai progai, o taip pat 8-ųjų bronzinių vestuvių metinėms.

 • Žiedo dydis 16,5-16,8
(0/50)
Dryžuotas ametistas Dryžuotas ametistas Dryžuotas ametistas

Dryžuotas ametistas

38,00 €

Autorinis rankų darbo bronzinis žiedas. Papuoštas išskirtiniais ornamentais ir ametisto akmeniu. Elegantiškas žiedo dizainas tiks ir vakarėliui ir draugių susitikimui. Originali puošmena ir dovana bet kokiai svarbiai progai, o taip pat 8-ųjų bronzinių vestuvių metinėms.

 • Žiedo dydis 16,5-16,8
(0/50)
Bronzos elegancija Bronzos elegancija Bronzos elegancija

Bronzos elegancija

28,00 €

Autorinis rankų darbo bronzinis žiedas. Papuoštas išskirtiniais ornamentais. Elegantiškas žiedo dizainas tiks ir vakarėliui ir draugių susitikimui. Originali puošmena ir dovana bet kokiai svarbiai progai, o taip pat 8-ųjų bronzinių vestuvių metinėms.

 • Žiedo dydis 17
(0/50)
Bronzinis dobiliukas Bronzinis dobiliukas Bronzinis dobiliukas

Bronzinis dobiliukas

38,00 €

Autorinis rankų darbo bronzinis žiedas. Papuoštas išskirtiniais ornamentais kurie primena dobiliuką, bei spalvotais stikliukais. Madingas žiedo dizainas tiks ir vakarėliui ir draugių susitikimui. Originali puošmena ir dovana bet kokiai svarbiai progai, o taip pat 8-ųjų bronzinių vestuvių metinėms.

 • Žiedo dydis 18-18,5
(0/50)
Bronzinė gamtos imitacija Bronzinė gamtos imitacija Bronzinė gamtos imitacija

Bronzinė gamtos imitacija

28,00 €

Autorinis rankų darbo bronzos žiedas. Papuoštas išskirtiniais ornamentais kurie primena nepailstamas gamtos stichijas. Madingas žiedo dizainas tiks ir vakarėliui ir draugių susitikimui. Originali puošmena ir dovana bet kokiai svarbiai progai, o taip pat 8-ųjų bronzinių vestuvių metinėms.

 • Žiedo dydis 19
(0/50)
Ametisto gėlė Ametisto gėlė Ametisto gėlė

Ametisto gėlė

38,00 €

Autorinis rankų darbo bronzos žiedas su ametisto akmenuku. Minimalistinis dizainas, puoštas mažyte gėlės žiedo forma viduryje, subtiliai pabrėžia eleganciją. Originali puošmena ir dovana bet kokiai svarbiai progai, o taip pat 8-ųjų bronzinių vestuvių metinėms.

 • Žiedo dydis 18-18,5
(0/50)

Žalvarinis žiedas 'Myliu'

24,00 €

Unikalus rankų darbo žalvarinis žiedas – tai ne tik papuošalas, tai tavo unikali asmenybės išraiška. Minimalistinis dizainas, puoštas mažyte širdele žiedo viduryje, subtiliai pabrėžia eleganciją. Įsigykite šį juvelyrinį kūrinį ir leiskite jam pridėti nepakartojamą akcentą jūsų stiliui.

 • Žiedo apimtis aplink pirštą 17,5 mm
 • Galima užsakyti norimą dydį, parašykite mums e. paštu: zalvariojura@gmail.com
(0/50)

Varinis žiedas juostelėmis

24,00 €

Autorinis rankų darbo varinis žiedas. Minimalistinis, papuoštas juostelėmis žiedas, yra klasikinis pasirinkimas, kuris niekada neišeina iš mados. Juostelių forma yra elegantiška ir subtili. Puikus būdas išreikšti savo individualumą ir stilių, tinka kasdieniam nešiojimui ar ypatingoms progoms.

Pasirinkite norimą dydį žemiau.

(0/50)
Banguojantis varis Banguojantis varis Banguojantis varis

Banguojantis varis

24,00 €

Autorinis rankų darbo varinis žiedas. Minimalistinis, papuoštas bangelėmis, kurios yra klasikinis pasirinkimas, kuris niekada neišeina iš mados. Bangų forma yra elegantiška ir subtili. Puikus būdas išreikšti savo individualumą ir stilių, tinka kasdieniam nešiojimui ar ypatingoms progoms.

 • Žiedo apimtis aplink pirštą 20,5 mm
(0/50)
Žalvarinis žiedelis su... Žalvarinis žiedelis su... Žalvarinis žiedelis su...

Žalvarinis žiedelis su gintaro spalvos stikliuku

24,00 €

Unikalus rankų darbo žalvarinis žiedas – tai ne tik papuošalas, tai tavo unikali asmenybės išraiška. Minimalistinis dizainas, puoštas gintaro spalvos stikliuku, subtiliai pabrėžia eleganciją. Įsigyk šį juvelyrinį kūrinį ir leisk jam pridėti nepakartojamą akcentą tavo stiliui.

 • Žiedo apimtis aplink pirštą 17,5 mm
(0/50)
Žalvarinė žuvytės akelė Žalvarinė žuvytės akelė Žalvarinė žuvytės akelė

Žalvarinė žuvytės akelė

24,00 €

Unikalus rankų darbo žalvarinis žiedas – tai ne tik papuošalas, bet ir tavo išskirtinumo simbolis. Jo minimalistinis dizainas puoštas stikliuku, kuris švelniai akcentuoja eleganciją. Įsigyk šį juvelyrinį kūrinį ir leisk jam pridėti žodžių nevartojančią prabangą tavo kasdieniam stiliui.

 • Žiedo apimtis aplink pirštą 18,5 mm
(0/50)
Žalvarinė žaluma Žalvarinė žaluma Žalvarinė žaluma

Žalvarinė žaluma

24,00 €

Vienetinis rankų darbo žalvarinis žiedas – tai ne tik papuošalas, bet ir tavo išskirtinumo simbolis. Minimalistinis žiedas papuoštas žalios spalvos stikliuku. Įsigyk šį papuošalą ir leisk jam pasakyti daugiau nei žodžiai – jis taps tavo kasdieninio gyvenimo žavesio ir originalumo akcentu.

 • Žiedo apimtis aplink pirštą 21 mm
(0/50)
Žalvarinė gija su žaliu... Žalvarinė gija su žaliu... Žalvarinė gija su žaliu...

Žalvarinė gija su žaliu stikliuku

24,00 €

Unikalus rankų darbo žalvarinis žiedas – tai ne tik papuošalas, bet ir tavo išskirtinumo simbolis. Kiekvienas juvelyrinis kūrinys tarsi menininko meilės ir rūpesčio išraiška. Įsigyk šį žiedą ir leisk jam pasakyti daugiau nei žodžiai – jis taps tavo kasdieninio gyvenimo žavesio ir originalumo akcentu.

 • Žiedo apimtis aplink pirštą 19 mm
(0/50)
Žalvarinė gija su rožinio... Žalvarinė gija su rožinio... Žalvarinė gija su rožinio...

Žalvarinė gija su rožinio dūmo stikliuku

24,00 €

Unikalus rankų darbo žalvarinis žiedas. Kiekvienas žiedas sukurtas su meile ir rūpesčiu. Tai ypatinga galimybė išreikšti save kasdieniame gyvenime pridedant šiek tiek žavesio ir originalumo kiekvienam žingsniui. Įsigyk šį autorinį rankų darbo žalvarinį žiedą ir leisk jam kalbėti už tave – su elegancija, meile ir unikalumu.

 • Žiedo apimtis aplink pirštą 21 mm
(0/50)