Suvenyrai

Spalvingos širdelės Spalvingos širdelės Spalvingos širdelės

Spalvingos širdelės

14,00 €

Suvenyrinė sagė-smeigtukas, kuria galėsite puošti bet kokį rūbą (švarką, suknelę, kardiganą, megztinį, šaliką, paltą) arba puošti interjerą. Tokią sagę galite dovanoti tiek vyrams, tiek moterims, kuriems norite parodyti savo meilę, šilumą, dėmesį. Puiki dovana mamos, tėvo dienos, vestuvių, Valentinos dienos progomis arba tiesiog tai gali būti simboliškas būdas priminti ar pasakyti "Myliu". 

Dydis 2x7 cm

Žemiau pasirinkite širdelės spalvą

(0/50)
Skambantys žalvario... Skambantys žalvario...

Skambantys žalvario varpeliai, dekoruoti keramika

18,00 €

Autoriniai rankų darbo žalvario varpeliai, padekoruoti spalvinga perlamutrine keramika. Varpelio dailumą užbaigia baltiška simbolika - gyvybės/gyvenimo ratas, pagamintas taip pat iš žalvario. Švelnaus, jaukaus skambesio varpeliai gali puikiai tikti Kalėdoms, Kalėdų seneliui, jo pagalbininkams ar būti panaudojamas giesmių metu. O galbūt puošni namų dekoro dalis, pakviečianti visus prie stalo, ar kavos į lovą?

Jei ieškote originalios dovanos auklėtojai ar mokytojai, o gal mokyklą baigiančiam vaikui?

Varpelio dydis 6x3,5 cm

Apačioje pasirinkite norimų atspalvių keramikos varpelį, visi vienetiniai.

Jeigu domina konkretus varpelis (pvz. abu keramikos rutuliukai apvalūs ar vienas pailgintas kitas apvalus ir tam tikrų spalvų) tuomet parašykite pastabose.

(0/50)
Žalvarinis laumžirgis Nr. 3 Žalvarinis laumžirgis Nr. 3 Žalvarinis laumžirgis Nr. 3

Žalvarinis laumžirgis Nr. 3

28,00 €

Rankų darbo žalvario sagė – tai elegantiškas laumžirgio formos papuošalas, kuris žaviai dera su skarele, paltu ar suknele. Tai ilgaamžiškumo, stiprybės ir laimės simbolis. Sakoma, kad laumžirgiui skrendant virš vandens, jo sparneliuose galima pamatyti visas gyvenimo spalvas. Dažnai vaizduojamas Japonijos tapyboje, kaip šviesos ir džiaugsmo simbolis, taip pat siejamas su permainų ir šviesos simbolika bei gyvenimo transformacija. Nešiojant šį simbolį išsaugomas gebėjimas net ir niūriausiomis akimirkomis pamatyti šviesą. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Įsigykite šią sagę ir praturtinkite savo garderobą nauju, išskirtiniu akcentu.

 • Sagės dydis 9,5x6 cm
(0/50)
Žalvarinis laumžirgis Nr. 2 Žalvarinis laumžirgis Nr. 2 Žalvarinis laumžirgis Nr. 2

Žalvarinis laumžirgis Nr. 2

28,00 €

Vienetinė autorinė rankų darbo žalvario sagė – tai elegantiškas laumžirgio formos papuošalas, kuris žaviai dera su skarele, paltu ar suknele. Tai ilgaamžiškumo, stiprybės ir laimės simbolis. Sakoma, kad laumžirgiui skrendant virš vandens, jo sparneliuose galima pamatyti visas gyvenimo spalvas. Dažnai vaizduojamas Japonijos tapyboje, kaip šviesos ir džiaugsmo simbolis, taip pat siejamas su permainų ir šviesos simbolika bei gyvenimo transformacija. Nešiojant šį simbolį išsaugomas gebėjimas net ir niūriausiomis akimirkomis pamatyti šviesą. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Įsigykite šią sagę ir praturtinkite savo garderobą nauju, išskirtiniu akcentu.

 • Sagės dydis 8x5,5 cm

(0/50)
Žalvario laumžirgis nr. 2 Žalvario laumžirgis nr. 2 Žalvario laumžirgis nr. 2

Žalvario laumžirgis nr. 2

28,00 €

Unikali autorinė rankų darbo žalvarinė sagė – tai ne tik elegantiškas, bet ir žaismingas laumžirgio formos papuošalas, kuris harmoningai dera su skarele, paltu ar suknele. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Jūsų stiliui prideda nepakartojamo žavesio ir rafinuotumo mėlynos spalvos atspalviai išgaunami naudojant sendinimo techniką. Įsigykite šią sagę dabar ir praturtinkite savo garderobą unikaliais akcentais.

 • Sagės dydis 8x5,5 cm
(0/50)

Žalvarinis laumžirgis Nr. 1

28,00 €

Unikali autorinė rankų darbo žalvario sagė – tai elegantiškas ir žaismingas laumžirgio formos papuošalas, kuris žaviai dera su skarele, paltu ar suknele. Tai ilgaamžiškumo, stiprybės ir laimės simbolis. Sakoma, kad laumžirgiui skrendant virš vandens, jo sparneliuose galima pamatyti visas gyvenimo spalvas. Dažnai vaizduojamas Japonijos tapyboje, kaip šviesos ir džiaugsmo simbolis, taip pat siejamas su permainų ir šviesos simbolika bei gyvenimo transformacija. Nešiojant šį simbolį išsaugomas gebėjimas net ir niūriausiomis akimirkomis pamatyti šviesą. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Įsigykite šią sagę dabar ir praturtinkite savo garderobą nauju, išskirtiniu akcentu.

 • Sagės dydis 8,5x5,5 cm
(0/50)
 • Parduota
Varinis laumžirgis Nr. 3 Varinis laumžirgis Nr. 3 Varinis laumžirgis Nr. 3

Varinis laumžirgis Nr. 3

28,00 €

Unikali rankų darbo varinė sagė – tai elegantiškas ir žaismingas laumžirgio formos papuošalas, kuris žaviai dera su skarele, paltu ar suknele. Tai ilgaamžiškumo, stiprybės ir laimės simbolis. Sakoma, kad laumžirgiui skrendant virš vandens, jo sparneliuose galima pamatyti visas gyvenimo spalvas. Dažnai vaizduojamas Japonijos tapyboje, kaip šviesos ir džiaugsmo simbolis, taip pat siejamas su permainų ir šviesos simbolika bei gyvenimo transformacija. Nešiojant šį simbolį išsaugomas gebėjimas net ir niūriausiomis akimirkomis pamatyti šviesą. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Įsigykite šią sagę dabar ir praturtinkite savo garderobą išskirtiniu akcentu.

 • Sagės dydis 5x7 cm
(0/50)
Vario laumžirgis nr. 1 Vario laumžirgis nr. 1 Vario laumžirgis nr. 1

Vario laumžirgis nr. 1

28,00 €

Unikali autorinė rankų darbo varinė sagė – tai ne tik elegantiškas, bet ir žaismingas laumžirgio formos papuošalas, kuris subtiliai derės su jūsų skarele, paltu ar suknele. Tai ypatingas dovanos pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams, pridedantis jūsų stiliui nepakartojamumo ir rafinuotumo. Įsigykite šią sagę dabar ir praturtinkite savo garderobą išskirtiniais akcentais.

 • Sagės dydis 8,5x5,5 cm
(0/50)
Varinis laumžirgis Nr. 2 Varinis laumžirgis Nr. 2 Varinis laumžirgis Nr. 2

Varinis laumžirgis Nr. 2

28,00 €

Vienetinė rankų darbo varinė sagė – tai elegantiškas ir žaismingas laumžirgio formos papuošalas, kuris dera su skarele, paltu ar suknele. Tai ilgaamžiškumo, stiprybės ir laimės simbolis. Sakoma, kad laumžirgiui skrendant virš vandens, jo sparneliuose galima pamatyti visas gyvenimo spalvas. Dažnai vaizduojamas Japonijos tapyboje, kaip šviesos ir džiaugsmo simbolis, taip pat siejamas su permainų ir šviesos simbolika bei gyvenimo transformacija. Nešiojant šį simbolį išsaugomas gebėjimas net ir niūriausiomis akimirkomis pamatyti šviesą. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Įsigykite šią sagę dabar ir praturtinkite savo garderobą nepakartojamu akcentu.

 • Sagės dydis 4x7 cm
(0/50)
Varinis laumžirgis Nr. 1 Varinis laumžirgis Nr. 1 Varinis laumžirgis Nr. 1

Varinis laumžirgis Nr. 1

28,00 €

Autorinė rankų darbo varinė sagė – tai ne tik elegantiškas, bet ir žaismingas laumžirgio formos papuošalas, kuris dera su skarele, paltu ar suknele. Tai ilgaamžiškumo, stiprybės ir laimės simbolis. Sakoma, kad laumžirgiui skrendant virš vandens, jo sparneliuose galima pamatyti visas gyvenimo spalvas. Dažnai vaizduojamas Japonijos tapyboje, kaip šviesos ir džiaugsmo simbolis, taip pat siejamas su permainų ir šviesos simbolika bei gyvenimo transformacija. Nešiojant šį simbolį išsaugomas gebėjimas net ir niūriausiomis akimirkomis pamatyti šviesą. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Jūsų stiliui prideda nepakartojamo žavesio. Įsigykite šią sagę dabar ir praturtinkite savo garderobą unikaliu akcentu.

 • Sagės dydis 8,5x6 cm
(0/50)
Titano drugys Titano drugys Titano drugys

Titano drugys

28,00 €

Vienetinė rankų darbo titano sagė – tai elegantiškas drugelio formos papuošalas, kuris derės su skarele, paltu ar suknele. Įvairioms kultūroms pasaulyje drugelis - gyvūnas, kuris simbolizuoja virsmą, augimą, asmeninę pažangą, aiškią kryptį gyvenime. METAMORFOZĖ arba drugio gyvenimo ciklas – tai kūrybiškumo, pokyčių, džiaugsmo, begalinio potencialo simbolis. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Jūsų stiliui prideda nepakartojamo žavesio. Įsigykite šią sagę dabar ir pridėkite prie savo garderobo išskirtinį akcentą.

 • Sagės dydis 7,5x4 cm
(0/50)
Titano drugelis Titano drugelis Titano drugelis

Titano drugelis

28,00 €

Unikali autorinė rankų darbo titano sagė – tai elegantiškas drugelio formos papuošalas, kuris derės su skarele, paltu ar suknele. Įvairioms kultūroms pasaulyje drugelis - gyvūnas, kuris simbolizuoja virsmą, augimą, asmeninę pažangą, aiškią kryptį gyvenime. METAMORFOZĖ arba drugio gyvenimo ciklas – tai kūrybiškumo, pokyčių, džiaugsmo, begalinio potencialo simbolis. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Jūsų stiliui prideda nepakartojamo žavesio. Įsigykite šią sagę dabar ir pridėkite prie savo garderobo išskirtinį akcentą.

 • Sagės dydis 7x3 cm
(0/50)
Titaninis laumžirgis Nr. 5 Titaninis laumžirgis Nr. 5 Titaninis laumžirgis Nr. 5

Titaninis laumžirgis Nr. 5

38,00 €

Unikali autorinė rankų darbo titano sagė – tai elegantiškas laumžirgio formos papuošalas, kuris derės su skarele, paltu ar suknele. Tai ilgaamžiškumo, stiprybės ir laimės simbolis. Sakoma, kad laumžirgiui skrendant virš vandens, jo sparneliuose galima pamatyti visas gyvenimo spalvas. Dažnai vaizduojamas Japonijos tapyboje, kaip šviesos ir džiaugsmo simbolis, taip pat siejamas su permainų ir šviesos simbolika bei gyvenimo transformacija. Nešiojant šį simbolį išsaugomas gebėjimas net ir niūriausiomis akimirkomis pamatyti šviesą. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Jūsų stiliui prideda nepakartojamo žavesio. Įsigykite šią sagę dabar ir pridėkite prie savo garderobo išskirtinį akcentą.

 • Sagės dydis 9x5 cm
(0/50)

Titaninis laumžirgis Nr. 4

38,00 €

Vienetinė autorinė rankų darbo titano sagė – tai elegantiškas ir žaismingas laumžirgio formos papuošalas, subtiliai derantis su skarele, paltu ar suknele. Tai ilgaamžiškumo, stiprybės ir laimės simbolis. Sakoma, kad laumžirgiui skrendant virš vandens, jo sparneliuose galima pamatyti visas gyvenimo spalvas. Dažnai vaizduojamas Japonijos tapyboje, kaip šviesos ir džiaugsmo simbolis, taip pat siejamas su permainų ir šviesos simbolika bei gyvenimo transformacija. Nešiojant šį simbolį išsaugomas gebėjimas net ir niūriausiomis akimirkomis pamatyti šviesą. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Jūsų stiliui prideda nepakartojamo žavesio. Įsigykite šią sagę dabar ir praturtinkite savo garderobą išskirtiniu akcentu.

 • Sagės dydis 9x4 cm
(0/50)
 • Parduota
Titaninis laumžirgis Nr. 3 Titaninis laumžirgis Nr. 3 Titaninis laumžirgis Nr. 3

Titaninis laumžirgis Nr. 3

38,00 €

Vienetinė rankų darbo titano sagė – tai elegantiškas ir žaismingas laumžirgio formos papuošalas, harmoningai derantis su skarele, paltu ar suknele. Tai ilgaamžiškumo, stiprybės ir laimės simbolis. Sakoma, kad laumžirgiui skrendant virš vandens, jo sparneliuose galima pamatyti visas gyvenimo spalvas. Dažnai vaizduojamas Japonijos tapyboje, kaip šviesos ir džiaugsmo simbolis, taip pat siejamas su permainų ir šviesos simbolika bei gyvenimo transformacija. Nešiojant šį simbolį išsaugomas gebėjimas net ir niūriausiomis akimirkomis pamatyti šviesą. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Jūsų stiliui prideda nepakartojamo žavesio. Įsigykite šią sagę dabar ir praturtinkite savo garderobą išskirtiniu akcentu.

 • Sagės dydis 9x5 cm
(0/50)
Titaninis laumžirgis Nr. 2 Titaninis laumžirgis Nr. 2 Titaninis laumžirgis Nr. 2

Titaninis laumžirgis Nr. 2

38,00 €

Autorinė rankų darbo titano sagė – tai ne tik elegantiškas, bet ir žaismingas laumžirgio formos papuošalas, harmoningai derantis su skarele, paltu ar suknele. Tai ilgaamžiškumo, stiprybės ir laimės simbolis. Sakoma, kad laumžirgiui skrendant virš vandens, jo sparneliuose galima pamatyti visas gyvenimo spalvas. Dažnai vaizduojamas Japonijos tapyboje, kaip šviesos ir džiaugsmo simbolis, taip pat siejamas su permainų ir šviesos simbolika bei gyvenimo transformacija. Nešiojant šį simbolį išsaugomas gebėjimas net ir niūriausiomis akimirkomis pamatyti šviesą. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Jūsų stiliui prideda nepakartojamo žavesio. Įsigykite šią sagę dabar ir praturtinkite savo garderobą unikaliu akcentu.

 • Sagės dydis 9x4 cm
(0/50)

Titano laumžirgis nr. 1

38,00 €

Autorinė rankų darbo sagė iš titano. Elegantiškas, laumžirgio formos papuošalas, harmoningai dera su skarele, paltu ar suknele. Tai universalus ir puikus dovanos pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams, suteikiantis jūsų stiliui išskirtinumo ir rafinuotumo. Įsigykite šią sagę dabar ir sukurkite savo garderobe nepakartojamus akcentus.

 • Sagės dydis 6,5x4,5 cm
(0/50)
 • Parduota

Baltieji laumžirgiai

28,00 €

Unikali autorinė rankų darbo melchioro sagė – tai ne tik elegantiškas, bet ir žaismingas laumžirgio formos papuošalas, kuris harmoningai dera su skarele, paltu ar suknele. Tai ilgaamžiškumo, stiprybės ir laimės simbolis. Sakoma, kad laumžirgiui skrendant virš vandens, jo sparneliuose galima pamatyti visas gyvenimo spalvas. Dažnai vaizduojamas Japonijos tapyboje, kaip šviesos ir džiaugsmo simbolis, taip pat siejamas su permainų ir šviesos simbolika bei gyvenimo transformacija. Nešiojant šį simbolį išsaugomas gebėjimas net ir niūriausiomis akimirkomis pamatyti šviesą. Šis ypatingas aksesuaras tinka tiek moterims, tiek vyrams - unisex dizainas. Jūsų stiliui prideda nepakartojamo žavesio ir rafinuotumo. Įsigykite šią sagę dabar ir praturtinkite savo garderobą unikaliu akcentu.

 • Sagės dydis 6x4 cm
(0/50)