Žalvario Jūra/Brass Sea

Daugiau nei 20 metų kuriami unikalaus dizaino autoriniai ir vienetiniai rankų darbo papuošalai ir suvenyrai


Žalvario Jūra/Brass Sea – unikalūs rankų darbo papuošalai pagaminti iš žalvario, vario, melchioro, bronzos. Puoselėdami lietuviškas tradicijas, kuriame šiuolaikinius papuošalus. Asortimentas prasideda nuo senoviniais, baltiškais motyvais kurtų papuošalų iki pat modernaus ir originalaus bronzos, žalvario, vario, melchioro pateikimo moteriškuose papuošaluose. Kuriame išskirtinius, akį traukiančius papuošalus, kurie suteiks pasitikėjimo ir geros energijos. Papuošalams naudojame įvairius natūralius akmenis, kurie suteikia dar daugiau prabangos ir unikalumo.

„Vieni primena sušiuolaikintus senovinius amuletus, kiti žavi prabanga, stebina drąsiomis formomis, įdomiomis faktūromis, originaliu dizainu. Tai meno kūriniai, įkvėpti gamtos, persunkti pagarbos etnokultūrai, tačiau siūlantys kitokį požiūrį į juvelyriką ir gimę būti ryškiausia stiliaus detale. Svarbiausia – kiekvienas vis kitoks, skirtas tam vieninteliam žmogui, kurio širdį palies.“ Žurnalas „Lietuvė“

Džiaugiamės galėdami papuošti ir kurti ne tik Lietuvoje gyvenančius vyrus ir moteris. Žalvario Jūra/Brass Sea tarptautinis prekinis ženklas. 2019 metais buvome gerai žinomo projekto Mrs Globe rėmėjai. Siunčiame papuošalus ir užsienyje gyvenantiems lietuviais ir užsieniečiams.