Grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".

Prekės nebus priimamos atgal arba keičiamos, jei buvo sugadintos, prarado prekinę išvaizdą, buvo naudojamos, nebeturi originalios pakuotės.

Prekės grąžinimo/keitimo kaštus padengiame mes, jei prekė buvo nekokybiška. Kitais atvejais už prekės grąžinimą/keitimą moka pirkėjas (jei netenkina prekės spalva, dydis, forma, tekstūra ir pan., bet prekė yra kokybiška). 

Grąžinti prekes galite per 7 kalendorines dienas nuo siuntos gavimo. Grąžinant prekę, kartu reikia pateikti laisvos formos prašymą, kuriame būtų nurodytos grąžinimo priežastys ir pirkėjo banko sąskaitos numeris, į kurią būtų galima pervesti grąžinamus pinigus.

Jeigu gavote siuntinį ir jame trūksta prekių arba gavote ne tas prekes, kurias užsisakėte, būtinai susisiekite su mumis 2 darbo dienų laikotarpyje el. paštu zalvariojura@gmail.com arba telefonu 863017532. Praėjus minėtam laikotarpiui pretenzijos dėl siuntinio turinio nebus priimamos.

DĖMESIO! 

Grąžinti prekes galite registruotu paštu (Kovos 11-osios g. 74-20, LT-50447, Kaunas) arba paštomatu (V. Krėvės pr. 43, LP Express, DPD ar Omniva)

Grąžinant nurodykite asmenį, kuriam grąžinate:

"Žalvario Jūra"
Marija Vaitiekienė
Kovo 11-osios g. 74-20, Kaunas
LT-50447
863017532