Pagrindinis

Varinis žiedas didelis dydis Varinis žiedas didelis dydis Varinis žiedas didelis dydis

Varinis žiedas didelis dydis

14,00 €

Autorinis rankų darbo varinis žiedais. Minimalistiniai, papuoštas raštu, kuris yra klasikinis pasirinkimas, kuris niekada neišeina iš mados. Linijų forma yra elegantiška ir subtili. Puikus būdas išreikšti savo individualumą ir stilių, tinka kasdieniam nešiojimui ar ypatingoms progoms.

 • Žiedo dydis 20-21

(0/50)

Varinė žiedų porelė

28,00 €

Autoriniai rankų darbo variniai žiedai. Minimalistiniai, papuošti raštu, kuri yra klasikinis pasirinkimas, kuris niekada neišeina iš mados. Linijų forma yra elegantiška ir subtili. Puikus būdas išreikšti savo individualumą ir stilių, tinka kasdieniam nešiojimui ar ypatingoms progoms.

 • Žiedo storis 0,5 cm
 • Moteriško žiedo dydis 15,5-16
 • Vyriško žiedo dydis 21-22 
(0/50)
 • Parduota
Graviruotos monetos 'Tau ir... Graviruotos monetos 'Tau ir... Graviruotos monetos 'Tau ir...

Graviruotos monetos 'Tau ir man' + natūrali odelė su reguliuojamu užsegimu

18,00 €

Gydančio, gryno vario moneta aukso spalvos graviravimui. Iš abiejų pusių lygus paviršius, todėl galima graviruoti norimą tekstą. Puiki idėja norint padovanoti dovaną su asmenine žinute gimtadienio, krikštynų, 11-ųjų plieninių vestuvių, jubiliejaus, mamos, tėčio, valentino dienos progomis.

 • Monetos skersmuo 2,5 cm
 • Natūralios odos virvelės ilgis 43-46 cm


Apačioje pasirinkite ar monetą renkatės su skylute ar kilpele.

Užsakymo pastabose įvardinkite norimą graviruoti idėją ir pasirinkite šriftą.

Gausite pilnai paruoštą papuošalą dovanai. ❤

(0/50)
Vario stulpeliai Vario stulpeliai Vario stulpeliai

Vario stulpeliai

28,00 €

Autorinė rankų darbo gydančio, gryno vario apyrankė. Vario stulpeliais dekoruotas paviršius apyrankei suteikia išskirtinumo. Prie tokios apyrankės galite derinti kitų tekstūrų ir dydžių apyrankes, taip pat gražiai dera su akmenukų, odinėmis apyrankėmis ar šalia laikrodžio. Prie kūno prišylantis varis leis pasikoreguoti jos apimtį, tik nepamirškite, kad apyrankę reikia dėtis per ploniausią riešo vietą (šonu). Galite nešioti kiekvieną dieną, su ja miegoti ar praustis, nebijodami, kad apyrankė pakeis spalvą.

 • Apyrankės plotis 0,5 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą 15-17 cm
(0/50)

Vario raižiniai 0,5 cm pločio (storis 0,3 cm)

28,00 €

Autorinė rankų darbo gryno vario apyrankė. Unisex dizaino, todėl puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Išskirtinumo suteikia subtilus raižinių dizainas. Labai patogi kasdieniam nešiojimui, o paliktas tarpelis leidžia koreguoti apyrankės apimtį. Pagaminta iš storos vario vielos, todėl labai patvari, nepraranda savo formos. Madingai atrodo nešiojant su kitomis apyrankėmis (iš odos ar akmenukų).

 • Apyrankės plotis 0,5 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą pasirinkite apačioje.
(0/50)

Vario raižiniai 0,4 pločio (storis 0,2 cm)

26,00 €

Autorinė rankų darbo gryno vario apyrankė. Unisex dizaino, todėl puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Unikalumo suteikia smulkus raižinių dizainas. Labai patogi kasdieniam nešiojimui, o paliktas tarpelis leidžia koreguoti apyrankės apimtį. Pagaminta iš storos vario vielos, todėl labai tvirta, nepraranda savo formos. Stilingai atrodo nešiojant su kitomis apyrankėmis (iš odos ar akmenukų).

 • Apyrankės plotis 0,4 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą pasirinkite apačioje
(0/50)
ranku darbo vario apyrankė ranku darbo vario apyrankė ranku darbo vario apyrankė

Vario pynimas

28,00 €

Autorinė rankų darbo gryno vario apyrankė. Unisex dizaino, todėl puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Unikalumo suteikia pintas dizainas. Labai patogi kasdieniam nešiojimui, o paliktas tarpelis leidžia koreguoti apyrankės apimtį. Pagaminta iš storos vario vielos, todėl labai tvirta, nepraranda savo formos. Stilingai atrodo nešiojant su kitomis apyrankėmis (iš odos ar akmenukų).

 • Apyrankės plotis 0,5 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą pasirinkite apačioje
(0/50)
Suktos varinės apyrankės su banga ir gyvybės ratu centre Nr. 3 Suktos varinės apyrankės su banga ir gyvybės ratu centre Nr. 3 Suktos varinės apyrankės su banga ir gyvybės ratu centre Nr. 3

Suktos varinės apyrankės su banga ir gyvybės ratu centre Nr. 3

28,00 €

Autorinė rankų darbo gydančio, gryno vario apyrankė. Suktas paviršius ir centre esantis gyvybės ratas suteikia apyrankei unikalumo. Prie tokios apyrankės galite derinti kitų faktūrų ir dydžių apyrankes, taip pat gražiai dera su akmenukų, odinėmis apyrankės ar šalia laikrodžio. Prie kūno prišylantis varis leis pasikoreguoti jos apimtį, tik nepamirškite, kad apyrankę reikia dėtis per ploniausią riešo vietą (šonu). Galite nešioti kiekvieną dieną, su ja miegoti ar praustis, nebijodami, kad apyrankė pakeis spalvą.

 • Apyrankės plotis 2 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą 19-21 cm

(0/50)
Suktos varinės apyrankės su banga ir gyvybės ratu centre Suktos varinės apyrankės su banga ir gyvybės ratu centre Suktos varinės apyrankės su banga ir gyvybės ratu centre

Suktos varinės apyrankės su banga ir gyvybės ratu centre Nr. 2

28,00 €

Autorinė rankų darbo gydančio, gryno vario apyrankė. Suktas banguotas paviršius ir centre esantis gyvybės ratas suteikia apyrankei unikalumo. Prie tokios apyrankės galite derinti kitų faktūrų ir dydžių apyrankes, taip pat gražiai dera su akmenukų, odinėmis apyrankės ar šalia laikrodžio. Prie kūno prišylantis varis leis pasikoreguoti jos apimtį, tik nepamirškite, kad apyrankę reikia dėtis per ploniausią riešo vietą (šonu). Galite nešioti kiekvieną dieną, su ja miegoti ar praustis, nebijodami, kad apyrankė pakeis spalvą.

 • Apyrankės plotis 2 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą 20-22 cm
(0/50)
Suktos varinės apyrankės su banga ir gyvybės ratu centre Suktos varinės apyrankės su banga ir gyvybės ratu centre Suktos varinės apyrankės su banga ir gyvybės ratu centre

Suktos varinės apyrankės su banga ir gyvybės ratu centre Nr. 1

28,00 €

Autorinė rankų darbo gydančio, gryno vario apyrankė. Banguotas paviršius ir centre esantis gyvybės ratas suteikia apyrankei unikalumo. Prie tokios apyrankės galite derinti kitų faktūrų ir dydžių apyrankes, taip pat gražiai dera su akmenukų, odinėmis apyrankės ar šalia laikrodžio. Prie kūno prišylantis varis leis pasikoreguoti jos apimtį, tik nepamirškite, kad apyrankę reikia dėtis per ploniausią riešo vietą (šonu). Galite nešioti kiekvieną dieną, su ja miegoti ar praustis, nebijodami, kad apyrankė pakeis spalvą.

 • Apyrankės plotis 2 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą 20-22 cm
(0/50)
rankų darbo gryno vario apyrankė rankų darbo gryno vario apyrankė rankų darbo gryno vario apyrankė

Ruoželiai varyje

28,00 €

Autorinė rankų darbo gryno vario apyrankė. Unisex dizaino, todėl puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Unikalumo suteikia ruoželių varyje išskirtinis dizainas. Labai patogi kasdieniam nešiojimui, o paliktas tarpelis leidžia koreguoti apyrankės apimtį. Pagaminta iš storos vario vielos, todėl labai tvirta, nepraranda savo formos. Stilingai atrodo nešiojant su kitomis apyrankėmis (iš odos ar akmenukų).

 • Apyrankės plotis 0,5 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą pasirinkite apačioje
(0/50)
Platesnė varinė apyrankė 2 Platesnė varinė apyrankė 2 Platesnė varinė apyrankė 2

Platesnė varinė apyrankė

28,00 €

Autorinė rankų darbo gydančio, gryno vario apyrankė. Plokščias ir raštuotas apyrankės paviršius suteikia apyrankei unikalumo. Prie tokios apyrankės galite derinti kitų faktūrų ir dydžių apyrankes, taip pat gražiai dera su akmenukų, odinėmis apyrankės ar šalia laikrodžio. Prie kūno prišylantis varis leis pasikoreguoti jos apimtį, tik nepamirškite, kad apyrankę reikia dėtis per ploniausią riešo vietą (šonu).  Apyrankė puiki dovana tiek vyrams, tiek moterims - unisex dizainas. Galite nešioti kiekvieną dieną, su ja miegoti ar praustis, nebijodami, kad apyrankė pakeis spalvą.

 • Apyrankės plotis 1,2 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą 16-18 cm
(0/50)
Rankų darbo gryno vario apyrankė Rankų darbo gryno vario apyrankė Rankų darbo gryno vario apyrankė

Plačiausios pinto dizaino 0,5 cm

28,00 €

Autorinė rankų darbo gryno vario apyrankė. Unisex dizaino, todėl puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Unikalumo suteikia platus pintas dizainas. Labai patogi kasdieniam nešiojimui, o paliktas tarpelis leidžia koreguoti apyrankės apimtį. Pagaminta iš storos vario vielos, todėl labai tvirta, nepraranda savo formos. Stilingai atrodo nešiojant su kitomis apyrankėmis (iš odos ar akmenukų).

 • Apyrankės plotis 0,5 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą pasirinkite apačioje
(0/50)
Rankų darbo gryno vario apyrankė Rankų darbo gryno vario apyrankė Rankų darbo gryno vario apyrankė

Vidutinio storio pinto dizaino 0,4 cm

26,00 €

Autorinė rankų darbo gryno vario apyrankė. Unisex dizaino, todėl puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Unikalumo suteikia vidutinio storio pintas dizainas. Labai patogi kasdieniam nešiojimui, o paliktas tarpelis leidžia koreguoti apyrankės apimtį. Pagaminta iš storos vario vielos, todėl labai tvirta, nepraranda savo formos. Stilingai atrodo nešiojant su kitomis apyrankėmis (iš odos ar akmenukų).

 • Apyrankės plotis 0,4 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą pasirinkite apačioje
(0/50)
Autorinė rankų darbo gryno vario apyrankė Autorinė rankų darbo gryno vario apyrankė Autorinė rankų darbo gryno vario apyrankė

Plonos pinto dizaino 0,3 cm

18,00 €

Autorinė rankų darbo gryno vario apyrankė. Unisex dizaino, todėl puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Unikalumo suteikia plonas pintas dizainas. Labai patogi kasdieniam nešiojimui, o paliktas tarpelis leidžia koreguoti apyrankės apimtį. Pagaminta iš storos vario vielos, todėl labai tvirta, nepraranda savo formos. Stilingai atrodo nešiojant su kitomis apyrankėmis (iš odos ar akmenukų).

 • Apyrankės plotis 0,3 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą pasirinkite apačioje
(0/50)
Gamtos raštai varyje Gamtos raštai varyje Gamtos raštai varyje

Gamtos raštai varyje

24,00 €

Autorinė rankų darbo gryno vario apyrankė. Unisex dizaino, todėl puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Unikalumo suteikia kaldinta faktūra, bei paviršius papuoštas gamtos raštais. Labai patogi kasdieniam nešiojimui, o paliktas tarpelis leidžia koreguoti apyrankės apimtį. Pagaminta iš storos vario vielos, todėl labai tvirta, nepraranda savo formos. Stilingai atrodo nešiojant su kitomis apyrankėmis (iš odos ar akmenukų).

 • Apyrankės plotis 0,5 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą pasirinkite apačioje
(0/50)
Abstraktaus rašto varinė... Abstraktaus rašto varinė...

Abstraktaus rašto varinė apyrankė

24,00 €

Autorinė rankų darbo gryno vario apyrankė. Unisex dizaino, todėl puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Unikalumo suteikia kaldinta faktūra, bei paviršius papuoštas abstrakčiais raštais. Labai patogi kasdieniam nešiojimui, o paliktas tarpelis leidžia koreguoti apyrankės apimtį. Pagaminta iš storos vario vielos, todėl labai tvirta, nepraranda savo formos. Stilingai atrodo nešiojant su kitomis apyrankėmis (iš odos ar akmenukų).

 • Apyrankės plotis 0,8 cm
 • Apyrankės apimtį aplink riešą pasirinkite apačioje
(0/50)

Varinės širdelės-segtukai su jūsų pasirinktu individualiu graviravimu

14,00 €

Rankų darbo gryno vario širdelė-segtukas su jūsų pasirinktu individualiu graviravimu. Puiki idėja norint padovanoti dovaną su asmenine žinute 7-ųjų varinių vestuvių, gimtadienio, krikštynų, jubiliejaus, mamos, tėčio ar valentino dienos progomis. Suderiname maketą ir atliekame graviravimą per 1 sav. Jeigu reikalingas didesnis kiekis, kaina derinama. 

 • Širdelės dydis 2,8x2,5 cm
 • Širdelės storis 2 mm

Apačioje pasirinkite ar širdelę-segtuką renkatės su graviravimu ar be. Užsakymo pastabose įvardinkite norimą graviruoti idėją ir pasirinkite šriftą jeigu tai bus tekstas.

(0/50)