Žalvarinis lapelis boho

Žalvarinis lapelis boho

36,00 €

Rankų darbo autorinis sendinto/patinuoto žalvario lapelis-kaklo papuošalas su priderintos spalvos natūralios odos virvele

Lapelio dydis 9x2,5 cm

Odos ilgis (su užsegimu) 51 cm

Kiekis
  Paskutinė prekė

Tai išskirtinis ir vienetinis rankų darbo kaklo papuošalas, kuriam išskirtinumo suteikia speciali patinavimo technika. Niekaip nepavyktų išgauti dviejų vienodų papuošalų, todėl, kad kiekvieną kartą patinavimo metu išgaunamas vis kitoks žalvario atspalvis. Todėl kiekvienas papuošalas yra unikalus meno kūrinys. Šis boho stiliaus papuošalas išskirtinė dovana originalumą mėgstančiam žmogui. Jis yra unisex dizaino todėl gali nešioti tiek vyrai, tiek moteris. 

Jeigu norite užsakyti papuošalą su kitu odos ilgiu ir spalva, susisiekite zalvario@gmail.com

Žalvaris – antibakterinis metalas. Tai paaiškina faktą, kodėl šis metalas vis labiau plinta įvairiose industrijose. Gamintojai pasitelkia šią savybę ruošdami daiktus buitiniam naudojimui. Tiesiog kenksmingi mikrobai, patekę ant žalvarinio paviršiaus, ilgai neišgyvena.

Tai – puošnus metalas. Jei vieniems prabangą spinduliuoja auksas, kiti renkasi solidesnį pasirinkimą – žalvarį. Žalsvai auksinis atspalvis žavi dauguma interjero dizainerių ir netgi menininkų. Ši estetika neretai yra išnaudojama atitinkamose industrijose.

Neretai žalvaris patraukia todėl, nes, nors ir spinduliuoja skoningumu ir prabanga, yra lengviau priderinamas prie kasdienių aprangų. Kartais tokie blizgūs ir ekscentriški metalai kaip auksas to padaryti negali. Logiška, kad pasipuošti gana lengvai prižiūrimais aksesuarais nori visi, tad tikrai apsvarstykite šansą įsigyti žalvario dirbinių. Tiek žalvariniai auskarai, tiek žiedai tikrai atrodys puikiai.

Interjero dizaine žalvaris padeda sukurti subtilius ir estetiškus įvaizdžius. Keliaudami po didmiesčius ir istoriškai žymias vietas apsidairykite – tikėtina, kad Jus supa žalvaris. Įvairiose prabangiose parduotuvėse ir butikuose galima pamatyti tokias detales kaip žalvarinės rankenos ar lempų gaubtai. Dažnai žalvaris derinamas prie minimalistinio dizaino. Pavyzdžiui, pasitelkiant kai kurias didelių baldų detales – kad ir kavos staliuko pagrindas gali būti gaminamas iš žalvario.

Iš tikrųjų žalvaris valo organizmą nuo toksinų ir užterštumo, todėl nešiojant žalvarinius papuošalus pajuoduoja oda. Nešiojant ilgesnį laiką, organizmas išsivalo ir oda nebejuoduoja.

Juvelyrikoje žalvaris užima ypatingą vietą: dar 18-19 a. papuošalus iš žalvario pardavinėdavo kaip auksinius. Nuo tada jį pradėta vadinti „netikru auksu“.

Mūsų žalvariniai papuošalai paprastai nesioksiduoja, nes jie yra dengti specialiu laku.

Prekė detaliau

1 Vienetas

Charakteristikos

Metalas
Žalvaris
Kam?
Moterims
reassuarence-customicon  

Atsiimkite Lietuvos pašte per 2-3 darbo dienas (2.5€)

reassuarence-customicon  

Atsiimkite paštomate 2-3 darbo diena (2.9€)

reassuarence-customicon  

Atsiimkite paštomate 2-3 darbo dienas (2.9€)

reassuarence-customicon  

Pristatysime į namus 1-2 darbo dienas (5.5€)

reassuarence-customicon  

Autobusų siunta tą pačią darbo dieną (derinama individualiai)

reassuarence-customicon  

Atsiėmimas sutartu laiku Kaune (V. Krėvės pr. 49a) Būtina iš anksto pasiskambinti +370 630 17532

reassuarence-customicon  

7 dienų grąžinimo garantija