Labradorito puošmena

28,00 €

Autoriniai rankų darbo bronzos auskarai. Papildykite savo stilių šiais išskirtiniais rankų darbo bronzos auskarais, kurie yra išskirtinio meistriškumo įrodymas. Šie auskarai, puošti žavingu labradorito akmenėliu, yra sukurti taip, kad būtų ryškūs ir sulauktų begalės komplimentų. Nesvarbu, ar tai būtų pelnytas malonumas sau, ar apgalvota 8-ųjų vestuvių metinių dovana, jie yra puikus originalumo ir amžinos elegancijos simbolis.

  • Auskarų dydis 2,5x1,5 cm
  • Auskarų ilgis su užsegimu 5 cm
Kiekis
  Paskutinė prekė

LABRADORITAS


Labradorito pavadinimas kilo iš vietovės Kanadoje, kurioje labradoritas buvo surastas. Tai lauko špatams priklausantis akmuo, nuostabus, paslaptingo grožio akmuo. Jo grožis atsiskleidžia tik žiūrint tam tikru kampu, kai tamsus akmuo ima švytėti. Šis spalvotas švytėjimas vadinamas šilerio efektu (labradorasencija - labradorescence) – akmuo švyti mėlyna, žalsva, žydra ir netgi gelsva ir oranžine spalvomis.


Akmuo suteikia stiprią apsaugą, kantrybės, ištvermės, padeda įžvelgti savo iliuzijas, atskirti jas nuo tikros situacijos. Žmonėms, kurie nuolat kažką atidėlioja, labradoritas suteikia energijos pradėti ir pabaigti net itin nemalonias užduotis, taip pat labradoritas nuramina pernelyg aktyvų protą ir konfliktines, nerimą keliančias mintis.


Labradoritas naudingas žmonėms, kurių darbas yra susijęs su naujų žinių perdavimu kitiems, mokymu ir aiškinimu. Tai jėgos akmuo, stiprina intuiciją. Padeda išreikšti savo originalumą, ramina pyktį ir stresą, padeda nugalėti neveiklumą ir neryžtingumą, atsikratyti prisirišimo prie praeities, padeda bendrauti su kitais bei gerina miegą. Padeda stiprinti savigarbą, savo gebėjimų pajautimą. Taip pat skatina kūrybiškumą, originalių idėjų pritaikymą spręsti įsisenėjusioms problemoms. Siekiant karjeros skatina koncentraciją, ištvermę, itin naudingas studentams sesijų metu.


Raktiniai žodžiai: Išmintis, intuicija, ramybė, vaizduotė, apsauga, jėga


Zodiako ženklas: geriausias Šauliui, Liūtui ir Skorpionui. Tinka Svarstyklėms, Ožiaragiui, Vandeniui, Žuvims.

  • Papuošalus lakuojame specialiu laku, kad jis neoksiduotų. Tačiau vis tiek rekomenduojame vengti tiesioginės drėgmės. 
  • Papuošalus įpakuojame į firmines kraft dėžutes su akmens aprašymu, todėl papuošalą galėsite iškart dovanoti. 
  • Pakartoti ir sukurti identišką antrą tokį patį papuošalą neįmanoma. Todėl kiekvienas mūsų papuošalas kaip ir šis yra unikalus meno kūrinys. 

Prekė detaliau

1 Vienetas

Charakteristikos

Natūralūs akmenys
Labradoritas
Metalas
Bronza
Kam?
Moterims
reassuarence-customicon  

Atsiimkite Lietuvos pašte per 2-3 darbo dienas (2.5€)

reassuarence-customicon  

Atsiimkite paštomate 2-3 darbo diena (2.9€)

reassuarence-customicon  

Atsiimkite paštomate 2-3 darbo dienas (2.9€)

reassuarence-customicon  

Pristatysime į namus 1-2 darbo dienas (5.5€)

reassuarence-customicon  

Autobusų siunta tą pačią darbo dieną (derinama individualiai)

reassuarence-customicon  

Atsiėmimas sutartu laiku Kaune (V. Krėvės pr. 49a) Būtina iš anksto pasiskambinti +370 630 17532

reassuarence-customicon  

7 dienų grąžinimo garantija